Hakkımızda

Mucizevi ürünümüzü harika müşteriler ile buluşturmaktan onur duyuyoruz.

sihirli etki vaad ediyoruz

Sizler için Varız!

Sizlere sadece en iyi çözümleri sunmak için efsanevi etkisi olan bir ürün çıkardık. Hızlı ve güvenilir renk eşleştirmesi için geliştirilen bir pigment yelpazesiyle muhteşem sonuçlar yaratan 300.000 adet özel olarak tasarlanmış boya formülü sunuyoruz.

Ürün Satış Garantilerimiz

Ücretsiz Sevkiyat &
Ücretsiz İade

Minimum sipariş ücreti olmadan ücretsiz sevkiyat.
Alışverişinizden memnun kalmazsanız, iade veya değişim işlemleri için yapmanız gereken ilk şey teslim tarihinden sonraki 14 gün içerisinde talebinizi yazılı olarak veya müşteri hizmetlerimize sözlü olarak iletmektir.
İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Car Magic Paint aşağıda verilen iade şartlarına uyup uymadığınızı değerlendirir. Onay verildikten sonra ürünleriniz bizim anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle iade edilir.

Ürününüz bize ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde, seçtiğiniz ödeme yöntemiyle ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Kredi kartına iade normalde 2 ila 5 gün sürmektedir, ancak bu süre banka prosedürleri ve ödeme kanallarına göre değişiklik gösterebilir.

Aracınız İçin Özel Formül

araba boyası araba çizik giderici çelik rötuş seti çelik rötuş

Özel tasarım formülümüz sayesinde aracınız için maksimum seviyede uyum sağlar.

araba boyası araba çizik giderici çelik rötuş seti çelik rötuş fiat araba boyası araba çizik giderici çelik rötuş seti çelik rötuşaraba boyası araba çizik giderici çelik rötuş seti çelik rötuş

Aracınızın en yüksey düzeyde renk uyumunda kalmasını sağlıyoruz.

araba boyası araba çizik giderici çelik rötuş seti çelik rötuş

Otomobil bakım sektöründeki uzmanlarımız aracılığıyla birinci sınıf müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Scroll to top