Siparişinizin ulaşmasından sonraki 24 saat içerisinde kargoya hazır

Neredeyse dünyanın her yerine kargo gönderiyoruz. Sipariş verdiğinizde siparişinizi hazırlayıp 24 saat içinde kargoya veriyoruz.
Siparişinizi verdikten sonra e-posta yoluyla doğrulama ve kargo takip bilgilerini alacaksınız. Ürünlerinizi yalnızca Pazartesi-Cumartesi arası kargoya veriyoruz. Pazar günleri ve tatil günleri verilen siparişler bir sonraki iş günü sisteme işlenir.

3 gün içinde kapınıza teslim

Web sitemizde yaptığınız alışverişlerde gizli masraflar veya işlem ücretleri yoktur; böylece keyif içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Gizli masraflar yok

Car Magic Paint’den alışveriş yaptığınız zaman ürünleriniz anında  tarafınıza kargo yapılır ve Yurtiçi sevkiyat ve kurye teslimatı alanlarında uzmanlar aracılığıyla gönderilir.

Online sipariş takibi

Tarafınıza kargo firmaları tarafından gelecek olan takip numaranızı kullanarak paketinizin son durumunu anında öğrenin.

Renk uyumu garantisi
Otomobil üreticileri tarafından kullanılan renklerle mükemmel uyumu yakalamak adına, aynı tasarım standartlarıyla geliştirilmiş olan bu boyalar, üreticinin kalitesinde sonuçları garanti etmektedir – böylece aracınızdaki ufak kusurları düzelttiğiniz yerleri kimse ayırt edemez. Car Magic Paint olarak aracınıza uyan rengi tanımlayıp bulmanın herkes için kolay olacağı bir sistem geliştirdik – ve bunun için boyanızın adını veya renk kodunu bilmeniz de gerekmiyor. Eğer boyanızın adını veya renk kodunu bilmiyorsanız; üreticinizi, renginizi ve aracınızın piyasaya sürülüş tarihini girin. Biz de veri tabanımızı tarayarak uyumlu rengi bulalım.

Ücretsiz Sevkiyat & Ücretsiz İade

Minimum sipariş ücreti olmadan dünyanın her yerine ücretsiz sevkiyat.

Alışverişinizden memnun kalmazsanız, iade veya değişim işlemleri için yapmanız gereken ilk şey teslim tarihinden sonraki 14 gün içerisinde talebinizi yazılı olarak veya müşteri hizmetlerimize sözlü olarak iletmektir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Car Magic Paint aşağıda verilen iade şartlarına uyup uymadığınızı değerlendirir. Onay verildikten sonra ürünleriniz bizim anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle iade edilir.

Ürününüz bize ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde, seçtiğiniz ödeme yöntemiyle ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Kredi kartına iade normalde 2 ila 5 gün sürmektedir, ancak bu süre banka prosedürleri ve ödeme kanallarına göre değişiklik gösterebilir.

Kargo Takip Sayfaları