Araç Renk Kodu Öğrenme

Araç Renk Kodu Sorgulama Araba Renk Kodu Nasıl Bulunur, Aracın Neresinde Renk Kodu Yazar, Araç Renk Kodu Nasıl Öğrenilir?

Araba renk kodları genellikle araç üzerinde üç haneli karakterler olarak görülürler, örneğin EZW gibi. Bu üç haneli kodun yerine, veya ona ek olarak, üç haneli bir kod da bulunabilir; örneğin 042 gibi. İki kod da doğrudur. Aracınızın sol ön kapı direğinde, sol ön kapı açıldığında kapı içinde, kaput açıldığında radyatörün önündeki kaporta iskeletinde, arka bagaj minderinin altında, araca puntalanmış küçük levha yada yapıştırılmış  kare etiket vardır. Bu levhada aracınızın boya kodu, seri kodu ve kg bilgileri vardır.  Resimde araba modeline göre araç renk kodu nerede yazdığı harfler ile gösterilmektedir. Tam konumu görmek için aşağıdaki araç modeline göre örnek resimlerden araç renk kodunuzun yerini öğrenebilirsiniz.

?

Renk Kodunuzu Bulamadınız mı?

Eğer boya kodunuzu bulamıyorsanız, lütfen canlı destek veya Bize Ulaşın sayfamız ile iletişime geçin sizlere yardımcı olacağız.

Aşağıdaki resimlerdeki lokasyonları kontrol ederek aracınızın renk kodunu öğrenebilirsiniz.

Bazı örnek araç modellerine göre renk kodunun nerede olduğunu gösteren aşağıdaki resimlerden araç renk kodunuzu bulabilirsiniz. Eğer boya kodunuzu bulamıyorsanız, lütfen canlı destek ile iletişime geçin sizlere yardımcı olacağız. Eğer boya kodunuz doğru ise formülasyonda herhangi bir hata olmayacaktır.

Örnek Araç Boya Kodu

Araba Modellerine Göre Araç Renk Kodlarının Konumları

?

Sorunuz mu var?

Eğer boya kodunuzu bulamıyor veya aklınıza takılan konular varsa, lütfen canlı destek veya Bize Ulaşın sayfamız ile iletişime geçin sizlere yardımcı olacağız.