Sihirli Etki Vaad Ediyoruz

Mucizevi ürünümüzü harika müşteriler ile buluşturmaktan onur duyuyoruz.

Sizlere sadece en iyi çözümleri sunmak için efsanevi etkisi olan bir ürün çıkardık. Hızlı ve güvenilir renk eşleştirmesi için geliştirilen bir pigment yelpazesiyle muhteşem sonuçlar yaratan 300.000 adet özel olarak tasarlanmış boya formülü sunuyoruz.

Car Magic Paint Çelik Rötuş uygulamasını aracınıza özel boya ile tek bir pakette ihtiyacınız olan ürünleri size gönderir. Dünyanın en iyi rötuş kiti. Rötuşlama işleminizde en iyi ve en tutarlı sonucu elde edersiniz.

Car Magic Paint

Saygılarımızla.

Ücretsiz Sevkiyat & Ücretsiz İade

Minimum sipariş ücreti olmadan ücretsiz sevkiyat.
Alışverişinizden memnun kalmazsanız, iade veya değişim işlemleri için yapmanız gereken ilk şey teslim tarihinden sonraki 14 gün içerisinde talebinizi yazılı olarak veya müşteri hizmetlerimize sözlü olarak iletmektir.
İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Car Magic Paint aşağıda verilen iade şartlarına uyup uymadığınızı değerlendirir. Onay verildikten sonra ürünleriniz bizim anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle iade edilir.

Ürününüz bize ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde, seçtiğiniz ödeme yöntemiyle ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Kredi kartına iade normalde 2 ila 5 gün sürmektedir, ancak bu süre banka prosedürleri ve ödeme kanallarına göre değişiklik gösterebilir.

Ürün Satış Garantilerimiz